VAG CAN PRO

ZÁKLADNÍ INFORMACE

VAG CAN PRO je diagnostický systém, který je určen ke komunikaci s řídícími jednotkami vozidel koncernu Volkswagen. VAG CAN PRO umožnuje:

 • Diagnostiku a konfiguraci řídících jednotek
 • Speciální servisní úkony, např:
  Konfiguraci nových UDS jednotek prostřednictvím ZDC souborů
  Update firmware řídících jednotek soubory .sgo
  Čtení a zápis FLASH paměti jednotek EDC16 ( tzv.chiptunnig )
  Kryptované kódování jednotky ESP MK60EC1 u nových vozů

Diagnostický systém VAG CAN PRO je určen především pro zkušené uživatele s pokročilými znalostmi problematiky řídících jednotek a software v automobilech

 

DOSTUPNÉ VERZE

Diagnostický systém VAG CAN PRO je dostupný ve dvou verzích:

 • VAG CAN PRO: diagnostický program + komunikační rozhraní pro vozidla podporující komunikační protokoly CAN a UDS. Příklad podporovaných vozidel u značky ŠKODA:
  Octavia II, Octavia III, Fabia II, SuperB II, SuperB III, Yeti, CitiGO
 • VAG CAN PRO + K: diagnostický program + komunikační rozhraní pro vozidla podporující komunikační protokoly KWP, CAN a UDS. Příklad podporovaných vozidel u značky ŠKODA:
  Favorit, Felicia, Octavia I, Octavia II, Octavia III, Fabia I, Fabia II, SuperB I, SuperB II, SuperB III, Roomster, Yeti, CitiGO

 

PODPORA VOZIDEL

Podporovány jsou řídící jednotky vozidel VOLKSWAGEN - VW, AUDI, ŠKODA, SEAT a vozidel VW Crafter a MB Sprinter. Podporovány jsou všechny ŘJ vozidel od 90-tých let až po současnost ( dle použité verze VAG CAN PRO nebo VAG CAN PRO + K ).

Systém VAG CAN PRO také podporuje vozidla v normě OBDII, tzn. vozidla s benzinovými motory od r.v. 2000 a vozidla se vznětovými motory od r.v.2003. Norma OBDII umožňuje kontrolu stavu funkčních částí motoru vozidla přímo ovlivňujících úroveň emisí.

 

PODPOROVANÉ PROTOKOLY

Podporovány jsou následující komunikační protokoly :

 • ISO 9141-2, ISO 14230 / KWP ( tzv. K / L line )
 • ISO 15765 / CAN
 • ISO 15765-3 / UDS

 

LICENCE

Zakoupením diagnostického systému VAG CAN PRO získáváte časově neomezenou licenci. Diagnostický program funguje trvale bez omezení.
Licence diagnostického systému je uložena v USB klíči a je přenosná. Diagnostický program VAG CAN PRO je možné nezávisle nainstalovat do několika PC.

AKTUALIZACE

V pravidelných intervalech vycházejí nové verze programu. První rok od zakoupení jsou aktualizace zdarma, každý další rok za poplatek. Ceny aktualizací najdete zde: www.vcpsystem.com

PARAMETRY PC

Diagnostický systém VAG CAN PRO může být nainstalován do běžného PC s těmito parametry :

 • WIN XP / WIN VISTA / WIN 7 / WIN 8 / WIN 10
 • Procesor s rychlostí 700MHz a vyšší
 • Operační paměť 256MB a vyšší
 • 1x USB port

 

TECHNICKÁ PODPORA

Po uplynutí zákonné ochranné lhůty 24 měsíců je technická podpora pro výrobek VAG CAN PRO dostupná v anglickém jazyce pouze u výrobce na emailové adrese: support@vcp.pl nebo tel. čísle: +48 603 249 556

 

 

 

 

 


Přihlášení » zapomenuté heslo


Aktuality 

Eshop

06.09.2018

více ...